Lifex

Siltaş Yapı projelerine özel olarak hazırlayıp sunduğu, her detayı düşünülmüş benzersiz LifeX konseptiyle tanışın! Siltaş Premium sakinleri hayatın ekstrasını da Premium ayrıcalıklarla yaşayacaklar!

Hayatın ritmini belirleyin, enerjinizi yükseltin! Siltaş Premium, modern fitness alanları ve sıcak sauna imkanlarıyla sağlığınıza odaklanmanıza yardımcı oluyor. Zinde bir yaşam sadece bir adım uzaklıkta!

Evinizdeki lüksün sınırlarını zorlayın! Siltaş Premium'un LifeX konsepti dahilindeki özel yüzme havuzuyla günün stresinden arınmak için kristal berraklığındaki sulara dalın ve hayatı suyun eşsiz dokunuşuyla yaşayın.

Doğayla iç içe huzurlu bir yaşamın tadını çıkarın! LifeX konsepti, etkileyici süs havuzları ve doğa yürüyüş parkurlarıyla çevrili. Her adımda huzur bulun, içsel dengeyi yakalayın.

Gözünüz arkada kalmasın...
7/24 güvenlik ve kameralar ile siz evinizde yokken ya da gece uyurken tüm güvenliğiniz bize emanet.
Kapalı otoparkta araçlarınız da güvende...

Kahve lezzetiyle kitap kokusu bir arada! LifeX konsepti, Siltaş Premium sakinlerine özel kafe kütüphanesiyle keyifli bir atmosfer sunuyor. Sadece bir köşede kahvenizi yudumlamak değil, aynı zamanda dünyanın farklı köşelerine yolculuk etmek için bir davet!

Çocuklarınızın neşesi önceliğimiz! Siltaş Premium, özel çocuk parkı ve gölgeli kamelyalarla aile eğlencesini zirveye taşıyor. Ailecek geçirilen keyifli anılar, bu ayrıcalıklı yaşamın bir parçası!

E-Şarj Altyapısı:

Geleceğin enerjisine hoş geldiniz! Siltaş Premium, elektrikli aracınızı şarj etmek için özel e-şarj altyapısı sunarak çevre dostu bir yaşamı destekliyor. Sizin için sadece bir araç değil, yaşam tarzı!

Siltaş Premium, sadece bir ev değil, yaşam tarzınızı yansıtan bir deneyim sunuyor. İhtiyacınız olabilecek, yaşamınıza Premium bir değer katacak ayrıcalıkla tanışın. LifeX konseptiyle yaşam tarzınız artık çok başka bir seviyeye çıkacak.

Lifex
Hayatın Ekstrası!