Hakkımızda

40 yılı aşkın bir tecrübe, güven, kalite Siltaş Yapı’nın temel taşları. Siltaş Yapı edindiği tecrübe ve birikimler ile 2011 yılından itibaren insan odaklı yaşam alanları oluşturmaya odaklanmıştır. Projelerimizde özellikle insanı merkeze koyan bir anlayışı benimsedik. Bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz projelerimiz bunlara güzel birer örnektir. Hazırlık ve geliştirme aşamasında olduğumuz projelerde de bu vizyonu benimseyerek hareket etmekteyiz. Misyonumuzu ‘kente değer katan yapılar’ olarak belirledik ve amacımız bu hedefi gerçekleştirmektir.

İnsanların yüzünde yaratacağınız küçücük bir tebessüm, hayatta yapabileceğiniz en değerli şeylerden biridir. İşte biz; hayata anlam katan böylesine değerli şeyler için çalışıp inşa ediyoruz.

Modern mimari teknikleri ve trendleri takip ederek, kent ihtiyaçlarını yeniden yorumlamak ve hayatı kolaylaştıran, özgün yapılar oluşturmak...

 • Mükemmellik
  Yaptığımız işlerde mükemmeli yakalamak, bizim için ticari kaygılardan öndedir.
 • Yenilik
  Teknoloji ve bilginin çok hızlı geliştiği çağımızda, yenilikleri takip edip uygulamanın, gelişmenin dijital anahtarı olduğuna inanırız.
 • Hız
  Yaptığımız projelerin niteliğinin, hızıyla da doğru orantılı olduğunu bilir ve calışmalarımızı bu çerçevede optimize ederiz.
 • Doğaya ve Çevreye Saygı
  Yaptığımız projelerde, çevreye ve doğaya saygılı olmayı, dünyaya bir teşekkür olarak algılarız.
 • Eğitime ve Bilime Verilen Değerye Saygı
  Siltaş Yapı, elde ettiği kazanımları, ülkenin bilim ve eğitim seviyesini yükseltmek için kullanmayı hedefler. Çalışanların eğitimleri, hem kendileri hem de ülke için birer kazanımdır.